• Soprano Ice (Buz Epilasyon) İle Kalıcı Epilasyon
  Soprano Ice teknolojisi, epilasyon uygulamaları içinde en çok rağbet gören tedavilerden biridir. Bunun başlıca sebepleri arasında acısız, ağrısız ve kolay olması gelir. Kısa sürede sonuç almayı sağlayan Soprano Ice teknolojisi günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilir hale gelmiştir.
  Soprano Ice teknolojisi buz epilasyon şeklinde uygulanır ve 810 nm dalga boyuna sahiptir. Bu epilasyon uygulaması acısız, ağrısız, kolay ve hızlı olması sebebiyle tercih nedenidir. Epilasyon sırasında Soprano cihazındaki başlık -3 dereceye kadar düşer. Bu da kişinin cildinde buz etkisi yaratarak tahrişi, lekelenmeyi, acıyı ve ağrıyı hafifletir.
  Uygulama esnasında bölgenin buz etkisi görerek soğuk kalmasına olanak sağlar. Böylece hem acı hissi azalır hem de uygulama daha kısa sürede ve daha kalıcı şekilde gerçekleşir. Günümüz teknolojisinin son buluşlarından olan Soprano Ice teknolojisi oldukça konforlu ve güvenli bir epilasyon deneyimi sunmaktadır. Bu da tercih edilme nedenleri arasındadır.
  Soprano Ice Epilasyonu Kalıcı Mıdır?
  Soprano Ice epilasyonu kalıcı bir epilasyon uygulamasıdır. 6 seansta uygulanan Soprano Ice epilasyonu kişiye kalıcı bir çözüm sunar. her bir seans 6 haftada bir uygulanır. Uygulama öncesinde bölgedeki tüyleri ağda veya cımbızla almak kesinlikle yanlıştır. Bu bölgedeki tüylerin kökleri harekete geçirilmemelidir. bu nedenle tıraş edilmeleri mümkünken kökten alınmaları doğru değildir.
  Soprano Ice epilasyonu sonrasında etkinin görülmesi 6 ayı bulabilir. Bu süreçte herhangi bir buz epilasyonunun daha yapılması doğru değildir. Bu süreçte kişinin herhangi bir uygulama yapmadan beklemesi gerekir.
  Soprano Ice epilasyonu kişiye %80 – 90 arasında bir başarı sağlar. Ancak çeşitli hormonal durumlar kıl köklerini yeniden canlandırabilmektedir. Bu durumların başında hamilelik, hormonal dengesizlikler, hormon ilaçları gelmektedir. Bu tip durumlarda kıl kökleri tekrar uyanıp harekete geçtiği için uzamaya başlayacaklardır. Bu durumla yılda 1 ya da 2 seans daha Soprano Ice epilasyonu uygulanabilmektedir.
  Soprano Ice epilasyonu vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen bir teknolojidir. Ortalama 30 dakika içerisinde tüm vücuda uygulanır. Özel başlığı sayesinde herhangi bir dezavantaj yaratmaz. Soprano Ice cihazı FDA onaylı bir teknolojidir. Her türlü cilt tipine ve kıl çeşidine uygun olması sebebiyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle açık renkli tüylere ve tene sahip olan kişilerde de oldukça başarılı bir sonuç elde etmek mümkündür.
  Kişinin acı hissetmeden kısa bir zaman diliminde tüylerinden kurtulmasına olanak tanıyan Soprano Ice teknolojisi birçok kişi tarafından rağbet görmektedir. Saniyede 10 atış yaban bu cihaz, kısa sürede epilasyon uygulamasının tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Cihazın -3 dereceye sahip olan özel başlığı, ciltte masaj etkisi yaratarak acıyı azaltır ve başarılı bir epilasyon deneyimi sunar.
  Kısa sürede kalıcı olarak tüm vücut tüylerinden kurtulmak isteyen kişilerin Soprano Ice teknolojisiyle tanışmaları tavsiye edilir.

Telefon
Whatsapp