• Soprano Ice ile Ağrısız Epilasyon
  Soprano Ice Epilasyon Nedir?
  Soprano Ice epilasyon uygulamaları arasında en çabuk sonuç veren ve en acısız şekilde uygulanan teknolojilerden biridir. Diod buz teknolojisine sahip olan bu uygulama 810 nm dalga boyundadır. Buz buz teknolojisi, acısız ve hızlı bir şekilde epilasyon imkanı sunar. Uygulama esnasında Soprano Ice cihazının başlığı -3 dereceye sahip olduğundan dolayı ismini buradan alır. -3 dereceli bir başlığa sahip olan cihaz, kişinin acı duymasını engeller.
  buz epilasyon sırasında bölgenin soğuk kalmasına yardımcı olduğu için acı hissini azaltırken sonucun daha hızlı gelişmesine de yardımcı olur. Soprano Ice teknolojisi günümüzde son teknoloji epilasyon olarak bilinmektedir. Konforlu ve acısız bir epilasyon imkanı sağlayan Soprano Ice, günümüzde pek çok kişi tarafından rağbet görmektedir.
  Soprano Ice Epilasyonunun Avantajları
  Soprano Ice teknolojisi tüm vücut epilasyonunun 30 dakikada tamamlamasına olanak tanır. Toplamda 6 seans Soprano Ice tedavisi ortalama %90 olumlu sonuç vermektedir. Seanslar 6 haftada bir uygulanır. Cihazın -3 dereceye sahip bir başlığının olması sebebiyle uygulama esnasında acı hissi olmaz. Bu epilasyon uygulaması her çeşit kıl tipine, rengine ve cilt tipine uygundur. Soprano Ice epilasyon uygulaması, diğer buz epilasyon uygulamalarının tersine yazın da uygulanabilmektedir. Cihazın ciltte herhangi bir tahribata yol açtığı görülmemiştir. Ciltte lekelenme veya tahriş söz konusu değildir.
  buz epilasyonun ütüleme teknolojisiyle uygulanan Soprano Ice buz epilasyonu, sahip olduğu avantajlar sayesinde günümüzde oldukça popüler bir uygulamadır. FDA onayına sahip olan Soprano ıce buz epilasyonu, kısa sürede acısız bir şekilde tüylerden kurtulmayı vaat etmektedir. Çeşitli cilt tiplerine uyum sağlayabilen bir teknolojiye sahip olan Soprano Ice, yüksek enerji gücüne sahiptir. Soprano Ice, 1 saniyede 10 atış yapmaktadır. Sahip olduğu buz etkili başlığı sayesinde leke, yanık, tahriş gibi sorunların da önüne geçmiş olur. Böylece hassas ciltli kişilerin de kullanımına uygun olmaktadır.
  Soprano Ice buz epilasyonu, sahip olduğu son teknoloji ile cilde masaj etkisi de yaratır. Estetik bir görünüme acısız ve sağlıklı bir şekilde sahip olmak adına Soprano Ice buz epilasyon teknolojisi oldukça etkilidir.
  buz epilasyonda büyük bir gelişim gösteren Soprano Ice teknolojisi, özellikle acısız buz epilasyon arayanlar ve açık renkli tene sahip olanlar için oldukça etkilidir. Açık ten rengine ve açık renkli tüylere sahip olan kişiler buz epilasyon tedavilerinden olumlu sonuç almaları her zaman mümkün olmamaktadır. Ancak Soprano Ice buz epilasyon teknolojisi ile açık renkli ten ve açık renkli tüylere sahip olan kişiler de acısız ve ağrısız buz epilasyonun keyfine varabilmektedir.
  Soprano Ice buz epilasyonu tedavisi ile kısa süre içerisinde herhangi bir acı hissetmeden ve iz kalmadan tüm vücut tüylerinizden kurtulmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken Soprano Ice cihazının kullanıldığı bir epilasyon kliniğine başvurmaktır.

Telefon
Whatsapp